Camping PiepEi

19,96 €
vrátane hodnoty DPH: 3,33 €
SKU: 550/500
EAN: 4039457051590
Stav skladu: Na objednávku do 14 dní

ks

Všetci radi cestujeme. Niektorí jazdia do hôr, iní sa radšej ponorí do mora a dokonca aj balkón má niečo pre seba, ak nemusíte ráno chodiť do práce. A bez ohľadu na to, kde ste teraz na dovolenke, raňajky sú súčasťou oslavovania, ak sa s každodennou rutinou zaobchádzate s prestávkou.

Samozrejme, nič nie je oveľa nepríjemnejšie než to, že museli stratiť milované návyky domova na dovolenke. Rovnako ako perfektne uvarené vajce na stole na raňajky. Aby ste sa ubezpečili, že sa to nikdy nestane, či už v horách alebo na mori (PiepEi funguje presne to isté vo všetkých nadmorských výškach), je tu Camping PiepEi.

V zodpovedajúcej cestovanie oblečenie a melódie, ktoré vzbudzujú alebo sprevádzajú túžbu cestovať. Či už ide o extrémnych horolezcov v základnom tábore alebo o trvalé táborisko v rovnomerných rebrových uniformách. Teraz každý dokáže perfektne variť vajcia. Jednoducho ukladajte koláčové vajcia so skutočnými vajcami, varte spolu, počkajte, kým sa nádoba na pečenie spieva, odložte ich a jedzte len skutočné vajcia.

Ranná nálada pre dokonale jemné varené vajcia

Stlačte silnicný konektor pre dokonale varené stredne mäkké vajcia

Nebojte sa byť šťastný pre dokonale varené tvrdé vajcia

Vďaka tepelnému prístupu PiepEi vždy varí perfektne uvarené vajcia. Bez ohľadu na to, aké je vaša nadmorská výška, bez ohľadu na to, či ste výpadok a chcete len jedno vajíčko pre seba, alebo ak budete variť celý svoj rodinný balíček. Nezáleží na tom, či začnete studenou alebo vriacou vodou. Teraz sa zabavte na dovolenke, plánujete svoju dovolenku alebo si len doma necháte raňajky v nedeľu. Perfektne varené vajíčko je bezpečné.

Balenie: 1 ks.
Rozmery (Š x H x V): 4,9 × 4,9 × 5,5 cm
Balenie: 5,6 × 5,3 × 9 cm
Hmotnosť: 30 g
Táto stránka využíva súbory cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov cookies.