Camping Backofen Omnia

44,95 €
vrátane hodnoty DPH: 7,49 €
SKU: 310/685
EAN: 7350029450014
Stav skladu: Na objednávku do 14 dní

ks

Jednoduchá a robustná konštrukcia

Aplikácia Omnia je jednoduchá a nevyžaduje žiadne inštalácie. Kachle sú otestované a pracujú takmer na každej kachle (nie je vhodné pre sklo-keramické varné dosky). Návod na použitie nájdete pod číslom položky na stránke www.frankanafreiko.de.

Materiál: plechová oceľ / hliník. Hlasitosť: približne 2 litre.

Tri časti

Omnia sa skladá z troch častí. Forma hliníka, v ktorej sa nachádzajú všetky zložky alebo cesto. Tvar vyzerá ako okrúhly tvar Gugelhupf s dierou v strede. Pod ňou je špeciálna oceľová podložka, tiež s dierou v strede. Veko z hliníka s malými otvormi na vzduch má dostatočnú výšku na to, aby chlieb alebo koláč správne stúpali.

Horné a spodné teplo

Teplo sporáka je dopravované konvekciou do pečiva a tvar konštrukcie dáva horné aj spodné teplo. Špeciálna základňa je vytvorená ako plášť a vytvára vzduchovú medzeru medzi základňou a spodnou časťou hliníkovej formy. Teplý vzduch vo vzduchovej medzere zahrieva spodnú časť formy a vytvára teplo zo spodu. Prostredníctvom otvoru, ako v základni, tak v tvare guľatého hliníka prechádza cez konštrukciu teplý vzduch, odráža sa na veku a vytvára horné teplo.

Objem: 2 l
Rozmery (Š x V): 250 × 140 mm
Hmotnosť: 500 g
Táto stránka využíva súbory cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov cookies.