Kempingová stolička Noblesse Deluxe Bordeaux

149,95 €
vrátane hodnoty DPH: 24,99 €
SKU: 601/320
EAN: 4260556142517
Stav skladu: 3 ks
Stav doručenia: 2 až 3 dni

ks

Kempingová stolička Noblesse Deluxe Bordeaux

Náš nový špičkový model, vybavený prvotriednymi materiálmi a inováciami. Sedadlový poťah je z 3D ultra-jemným DuraDore ® záberu s 0,8 cm pružné medziľahlé vrstvy, ktorá zaručuje najvyšší komfort sedenia. Dodatočné pohodlie zabezpečuje priestor sedadla, ktorý je rozšírený o 3,5 cm a je vybavený jedinečnou technológiou sedadiel Ergo Shell. V opierke je zahrnutý aj vankúš s nastaviteľnou hrúbkou. Rám je vyrobený z ultraľahkého materiálu DuraLite ® a vyrába sa s našou známymi technológiami Space-box, kĺbové závesy sú vyrobené z hliníka.

Relax židle Aeronaut Bordeaux

Sedacia stolička, ktorá kombinuje pohodlie a luxus s nadčasovým dizajnom. Ľahko vyberateľné sedadlo DuraDore ® 3D s integrovanými bedrovými opornými podložkami optimalizuje vaše pohodlie. Robustný hliníkový rám umožňuje zaťaženie až do 140 kg. Vďaka praktickému nastavovaciemu mechanizmu sa Aeronaut ľahko premení na pohodlné sedenie do lehátka na relaxáciu. Stolička ponúka optimálny komfort a možnosti, či sedí alebo pohodlne ležia v ľubovoľnej polohe. Vychutnajte si pohodlie "schôdzky". relaxovať. Recliner môže byť zložený veľmi ľahko, ľahko sa prepravuje a samozrejme ľahko uložiť.

Opierka nohy Breeze Deluxe Bordeaux

Nový rám Duralite ® s čiernym povrchom a kryt 8 mm Duradore ® 3D Mesh robia z Breeze Deluxe kompatibilný s novou špičkovou stoličkou Noblesse Deluxe Black Line. K dispozícii sú konektory na kreslo.

Material: 100 % PES Polyester
Zaťaženie do: 150 kg
Typ nábytku: Campingstuhl
Farba: bordeaux, čierna
Výška sedadla: 48 cm
Rozmery (Š x H x V): 63 × 68 × 126 cm
Balenie: 109 × 64 × 12 cm
Hmotnosť: 4,6 kg
Táto stránka využíva súbory cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov cookies.