Sieť proti hmyzu pre posuvné dvere - s magnetom

235,00 €
vrátane hodnoty DPH: 39,17 €
SKU: 500/570
EAN: 4250310185706
Stav skladu: Na objednávku do 14 dní

ks

HINDERMANN ďalej optimalizoval známe ochranné záclony proti hmyzu tak, aby narušitelia ako komáre a muchy zostali von a domáci komfort bol zvýšený. Hindermann ochranné záclony proti hmyzu sú prispôsobené presne na výrezy karosérie pre každý typ vozidla a v každom prípade pokrývajú celý otvor. Spodný okraj každej magnetickej pásky je pripojený ako záver.

Všetky varianty sú vybavené viaccestnými zipsami, ovládateľné zvnútra aj zvnútra a umožňujú ľahký prístup. Napríklad zipsy na závese zadných dverí sú umiestnené tak, aby sa zadné okná mohli pohodlne otvárať zvnútra, alebo prístup z vonkajšej strany k skrini plynového valca alebo úložného priestoru bez toho, aby sa musel otvoriť celý priestor.

Materiál : polyesterová tkanina s nízkym ohniskom s veľmi dobrou viditeľnosťou na vonkajšej strane a dobrou cirkuláciou vzduchu vo farbe šedej farby. Šetrí až 65% slnečných lúčov a tým výrazne znižuje vývoj tepla vo vozidle.

Montáž dverí batožinového priestoru : Pripevnenie závesov je veľmi jednoduché a rýchle kvôli magnetickému pripojeniu. Žiadne úchytky, žiadne pásky na suchý zips. A rovnako rýchlo ako blesk, záclony môžu byť opäť odstránené. Počas jazdy môžete zostať aj namontovaný. Akákoľvek adaptácia na vývojovú situáciu sa nevyžaduje. Záclona zadných dverí vozidla VW T5 / T6 má aj magnetické pripojenie. Všetko, čo je potrebné urobiť, je lepiť samolepiaci náprotivok do podhľadu dverí. Následne sa záves môže pripevniť pomocou magnetického pásu. Samolepiaci náprotivok je zahrnutý.

Montáž posuvných dverí : Pripevnenie sa vykonáva pomocou magnetického upevnenia. Úpravy nie sú potrebné. Vo všetkých variantoch je zabudovaný viacúčelový zips, ktorý je možné ovládať zvnútra aj zvonku.

Prevedenie: pre posuvné dvere
Popis: pre Schiebetür hoher und langer Türausschnitt
Model auta Fiat Ducato (2006 – 2014), Fiat Ducato (2015 – ...)
Farba: sivá
Rozmery (Š x V): 136 × 178,5 cm
Hmotnosť: 1400 g
Táto stránka využíva súbory cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov cookies.